Hande Yener, Mevcut Kaostan Kendini “Benden Bir Tane Daha Yok” Diyerek Sıyırdı: ‘Organik’ Başarısını Gösterdi

Hande Yener ‘Benden Bir Tane Daha Yok’ şarkısı ile 2023 yılının radyo ve televizyonlarda en çok çalınan ismi oldu. Detaylar içeriğimizde!

Yılların eskitemediği, pop şarkıların kraliçesi, her yaptığı şarkı tutan ve dilimize dolanan Hande Yener’i tanımayan yoktur.

“Naber” “Kırmızı” “Sebastian” gibi hit şarkılarıyla bildiğimiz Hande Yener, 2023 yılında da “Benden Bir Tane Daha Yok” şarkısıyla dillere kazındı.

“Benden Bir Tane Daha Yok” şarkısına siz de Dilan Polat’ın sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu hikayelerde denk gelmiş olabilirsiniz.

Yener, Dilan Polat’la özleşen şarkıyı bir etkinlikte sahneye çıkarak birlikte de seslendirmişti.

Popülerliği yürüyen şarkı sayesinde Hande Yener 2023 yılının radyo ve televizyonlarda en çok çalınan sanatçısı olduğunu dile getirdi.

“Organik Başarı” notu ile bu haberi takipçileriyle paylaşan popçu “Gerçekten bizden 1 tane daha yok” dedi.

‘2023 yılı unutulmaz konserler ile geçti.Benim için yine öyle özel bir yıldı ki,hangi şehirde hangi konserdeyiz,sanki bir rüyada gibi ordan oraya,kilometrelerce yol yapıp hiç yorulmadan en uzun süren partilere sevenlerimle birlikte imza attık? Gerçekten bizden 1 tane daha yok ☺️? çünkü gücümüz aşk❣️Ve ben,Bizi çok seviyorum…??’

“Onca manipülasyona rağmen, bana zirveyi hediye ettiniz…” diye ekledi.

‘Radyo ve tvlerde en çok çalınan sanatçı olmanın verdiği gururla ,mutluluğum tarifsiz…Onca manipülasyona rağmen,bana zirveyi hediye ettiniz…Tüm dinleyicilerime çok teşekkür ederim ??❣️??’

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x