Pipetten alınan DNA’yla lüks otomobil markası Lamborghi’nin gayrimeşru torunu ortaya çıktı

İtalya, lüks spor otomobil markası Lamborghini ailesini karıştıran gayrimeşru çocuk ile ilgili davayı konuşuyor…

Her şey Napolili bir güzellik uzmanı olan 35 yaşındaki Flavia Borzone’nin mahkemeye başvurarak Lamborghini ailesinin bir üyesi olduğunu söylemesiyle başladı… Borzone, mahkemeye verdiği ifadede opera sanatçısı olan olan annesi Rosalba Colosimo’nun şirketin kurucusu Ferruccio Lamborghini’nin oğlu Tonino Lamborghini ile yaşadığı ilişkiden doğduğunu söyledi.

Tonino Lamborghini bu iddiayı yalanlarken, Borzone ise özel dedektif tutarak bir DNA testi yaptırdığını ifade etti. Borzone yargıçlara Lamborghini’nin meşru kızlarından biri olan ve Geordie Shore adlı reality şovda yer alan şarkıcı ve influencer Elettra Lamborghini’den DNA örneği almak için özel dedektifler tuttuğunu söyledi.

Tonino Lamborghini kızları Ginevra Lamborghini, Flamina Lamborghini ve Lucrezia Lamborghini ile birlikte….

SOĞUK KAHVESİNDEN ALDILAR

İddiaya göre dedektiflerden biri, şarkıcının soğuk kahve içmek için kullandığı bir pipeti ele geçirerek DNA testi yaptı. Borzone’nin avukatı Sergio Culiersi, testin Borzone ve 29 yaşındaki Elettra Lamborghini’nin babalarının aynı olduğunu “yüzde 100” kanıtladığını söyledi.

Borzone, babası olduğunu iddia ettiği Lamborghini’den hiç para talep etmeyeceğini söyledi.

Borzone annesiyle Lamborghini’nin bir süre ilişki yaşadığını ve o sırada Colosimo’nun 17 yaşında olduğunu söylerken çiftin daha sonra ayrıldığını ve baba olarak bildiği annesinin kocasının da öz babası olmadığını çok sonra öğrendiğini söyledi. Borzone, “Annem ile babam olduğunu düşündüğüm adam tartıştığında annemin ‘Araya girme çünkü Flavia senin kızın değil’ dediğini duyuyordum” ifadesini kullandı.

“KIZ KARDEŞİNE” SESLENDİ

2019 yılında ise babasının Tonino Lamborghini olabileceğini fark eden genç kadın, kız kardeşi olduğunu tahmin ettiği Lamborghini’nin kızı Elettra Lamborghini’ye de seslendi. Şarkıcı ve influencer olan Lamborghini’ye seslenen Borzone, “Beni kendi yerine koy ve babanı ikna etmeye çalış. Ben onunla konuşmak ve gerçeği öğrenmek istiyorum” dedi.

Borzone’nin annesi Colosimo da, “Kızım bunu açıkça ve içtenlikle söyledi. O para istemiyor. Sadece gerçeği öğrenmek istiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x